słaba jakość wykonania grawera, taki trochę rozmyty, napisy nie powinny sie tak zlewać
Jestem bardzo zadowolona z zakupu poduszki ,napis świetnie wyszedł przesyłka dostarczona w terminie.
Super zakup , pięknie wykonane pudełko, wszystko przebiegało sprawnie.
Kartka dla koleżanki z okazji emerytury
Kartka świetna!!
Super dodatek do prezentu,a przede wszystkim pamiątka!
Polecam taką kartkę, niż zwykła kupioną w sklepie..
Coś pięknego, świetna pamiątka dla taty od synka. Polecam z całego serducha.
Ekspresowa realizacja zamówienia, przemiła obsługa oraz błyskawiczne odpowiedzi na wszystkie moje pytania przesyłane mailowo. Jakość wykonania zasługuje na najwyższą ocenę – efekt przerósł moje oczekiwania! Koleżanka była zaskoczona i zachwycona pomysłem oraz wykonaniem. Serdecznie dziękuję za perfekcyjną realizację usługi, dbałość o każdy detal oraz wzorowy kontakt z klientem. Z pełnym przekonaniem polecam!
Przepiękny druk i w ogóle wykonanie a wysyłka ekspresowa
Super
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu. Polecam
Jestem bardzo zadowolona z albumu,wnuczek również. Bardzo estetyczne i wysokiej jakości wykonanie